Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4249 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
oj mendrce
w Stavanger na 126714 mieszkańców było
I alt 18 434
Polen 1 686
Storbritannia 1 364
Tyrkia 1 125
Somalia 728
Tyskland 680
Danmark 676
Sverige 670
Vietnam 543
India 535
Pakistan 535
USA 529
Bosnia-Hercegovina 502
Iran 502
Russland 458
Filippinene 383
Thailand 374
Frankrike 360
Irak 350
Kina 350
Kosovo 342
pomyślta se tłumoki, czy gdyby to nie było najlepsiejsze mniejsce na świecie to by się tak tu pchali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Wódka
(woodziak)
Wiking
Kryss od durniów to możesz wyzywać swoją rodzinę ( jeśli Ci na to pozwoli). A co do reszty Twojej wypowiedzi, to zadam Tobie pytanie. Dlaczego Ci co tutaj nie chcą być - przyjechali właśnie tutaj. Jest tyle innych miejsc na świecie. Ale są właśnie tu. Dlaczego? I odpowiedz mi na jeszcze jedno pytanie. Jaki kraj Twoim zdaniem jest najlepszy do życia w nim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
woodziak napisał:
...Jaki kraj Twoim zdaniem jest najlepszy do życia w nim?
MOIM ZDANIEM...
... najlepszym krajem do życia dla Polaków ... jest... KRAJ NIEBIAŃSKI... jako , że Naród Jest zagorzałym ..."Katolem" ...
Problem jednak jest w tym , że TAM jest się bardzo trudno dostać ... Nawet... Moherom ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
zanim nie poznalem tego kraju i ludzi lepiej ,myslalem tak jak ty,najlepszy na swiecie do zycia kraj niewiem bo w niewielu bylem.
norge jest dobre do pracy,i dlatego tylu ludzi tu przyjezdza,a ilu z tych europejczykow ktorzy tu pracuja stara sie o obywatelstwo?bo to ze tu pracuja nie znaczy jeszcze ze to taki naj..kraj.
zerknijcie ile norwegow siedzi na posadkach w onz,i ile kasy tam wala,bedziecie wiedziec dlaczego wygrywa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
Zgadzam sie z poprzednia wypowiedzią w 100% jak komuś nie pasuje zycie w Norwegii nie rozumiem po co tu jest a jezeli ktos nie ma co włożyć "do gara lub na dupę" to niech sie weźmie do roboty
A swoja droga żałosne są te komentarze,ze niby to Norwegia nie zasługuje na to miano hmmmm Polska ma 39 miejsce wiec nie powinniście sie w ogóle udzielać !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
tobie chyba naprawde tu dobrze, bo nadwage widac gołym okiem, dużą nadwage!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
A tobie zle? To juz bilecik i do Polski..... A mi z moja nadwaga bardzo dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
kazdy ma prawo do wlasnego zdania,poglady zaleza tez od tego co kto mial,ma w kraju,jak ktos w pl byl fizycznym po 8 klasach a teraz zarabia wiecej niz pani mgr ktora np pracuje w nav.a pan budowlaniec wali 1000 nadgodzin w roku i zarobi 50 %wiecej od niej to on tera jeee wielki pan i norge to nawet wiecej niz raj.
jesli o mnie chodzi to tylko chwilowe miejsce pracy,i z urzedu nie musi mi sie tu podobac.choc jest 50/50
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:
tobie chyba naprawde tu dobrze, bo nadwage widac gołym okiem, dużą nadwage!
znów gentleman
a wiesz, że niektórzy wolą tłuściejsze mięsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
marianek73 Ty pajacu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok